کیت کت، شکلات محبوب بازار

کیت­ کَت در سال ۱۹۸۸ توسط برند نستله خریداری شده است، اما کماکان به عنوان یک برند مستقل شکلات در بین مصرف‌کنندگان شناخته می‌شود. در سال ۲۰۱۴ شکلات کیت­ کَت به عنوان تاثیرگذارترین شکلات موجود شناخته شد. این خوردنی قرمز پوشِ خوش‌خوراک به عنوان یک ویفر ترد چهار قسمتی به هم چسبیدهِ غرق در شکلات، سال­های سال است که مهمان قفسه‌ مغازه‌ها است و تولیدکنندگان خلاقش از سال ۱۹۷۳ تا پایان ۲۰۱۲ هر ساله او را با طعمی جدید و جالب وارد بازار کرده ­اند. از جمله جالب‌ترین طعم­ هایش می­ توان به کیت‌کَت با طعم چیزکیک لیمو، کیت‌کَت با طعم چای سبز ماچا، کیت‌کَت شیر بریتنی فرانسوی، کیت‌کَت کیوی، کیت‌کَت ماست آلوئه‌ورا و کیت‌کَت ۱۲ تکه‌ای چیزکیک توت‌فرنگی اشاره کرد. اما خالی از لطف نیست که از چند نمونه از طعم­ ها و انواع کیت‌کَت که بیشتر برای ما آشنا هستند هم نامی ببریم مثل: کیت‌کت دارک New KitKat Fine Dark که فلسفه آمدنش دلبری از علاقه­ مندان شکلات تلخ بوده­ است و یا کیت‌کت چانکی KITKAT CHUNKY که یکی از موفقیت‌های تولیدکنندگان کیت‌کت بود و خیلی زود مشتریان بسیاری پیدا کرد و از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۵ بیش از ۷۳ میلیون طرفدار رسمی بدست آورد.

 

jjj

 

البته کیت‌کَت POP CHOC هم یکی دیگر از انواع خوشمزه کیت‌کَت است و ناگفته نماند که حضور پر رنگ کیت‌کَت چانکی در اندازه‌های کوچک‌ و اسنک‌ مانند و با دو طعم ساده و کره بادام زمینی یکی از علت‌های مهم محبوبیتش بود. در آخر شرکت نستله گستره وسیعی از کیت­ کَت­ های خود را با جعبه­ های شکلاتی جدید کیت­ کَت (KitKat Senses) معرفی کرده است که دارای سه طعم جدید می­باشند. شکلات دوبل، کارامل نمکی و شکلات فندقی در جعبه ­های مختلف گنجانده می­ شوند و جعبه شکلات فندقی در دسترس خواهد بود. هر جعبه کیت­ کَت حاوی ۲۰ شکلات می­باشد و جعبه شکلات می­ تواند تبدیل به یک بشقاب بزرگ شود تا بتوان شکلات­ ها را به اشتراک گذاشت. این محصول، دومین محصول شکلاتی شرکت نستله است که امسال در بریتانیا ارائه شده است.

۱۴۵۶

 

اَلکس گونِلا، مدیر بازاریابی شرکت نستله در تجارت شیرینی ­سازی بریتانیا گفت: ما می­دانیم که مصرف­ کنندگان در هنگام خرید شیرینی از قنادی ­ها به دنبال محصولات خاص و ویژه هستند و این درخواست از سوی مصرف کنندگان باعث جذابیت این محصول شکلاتی جدید کیت­ کَت می­ شود. KitKat Senses فراتر از یک محصول عالی و ممتاز است که این امکان را به مردم می­ دهد تا از کیت­ کَت مورد علاقه خودشان به شیوه متفاوت لذت ببرند. این محصول مناسب و ایده آل برای اشتراک گذاری با دوستان و خانواده است و به عنوان یک هدیه کامل و بزرگ روی میز به نظر می­ رسد. ما به این شکلات­ های جدید بسیار افتخار می­ کنیم، آن­ها فوق­ العاده خوشمزه هستند و ما می ­دانیم که مصرف کنندگان طعم آن­را دوست دارند. همانند با معرفی محصول Les Recettes de L’Atelier، این محصول نمونه دیگر تولید یک محصول نوآورانه­ ی در حال توسعه است که به مصرف کنندگان گزینه لذت بخش­تر را ارائه می­ دهد و من مطمئن هستم این یک موفقیت بزرگ خواهد بود. KitKat Senses از ۲۷-فوریه در فروشگاه ­های بریتانیا در دسترس است،

n4

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *